КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232
SMS–інформування - крок назустріч людям

Пенсійний фонд України реалізує державну політику з питань пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’зковому державному соціальному страхуванню.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 р. № 672 схвалено Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

Метою Стратегії є забезпечення у Пенсійному фонді європейських стандартів функціонування та надання послуг. Одним із кроків підвищення ефективності роботи Фонду являється впровадження надання через ВЕБ-портал Пенсійного фонду України електронних послуг:

- Замовлення та отримання в електронному вигляді довідок та/або витягу з відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування з використанням перевірочних кодів (для користувачів, які зареєстровані на веб-порталі та ідентифіковані за допомогою електронного цифрового підпису);

- Замовлення послуги інформування за допомого СМС-повідомлення, електронної пошти тощо.

В найближчі 1,5 – 2 місяці Пенсійний фонд України планує запустити 2 послуги:

- SMS-інформування про розмір пенсії та її перерахунок;

- Дистанційне отримання довідок про розмір пенсій та розмір сплачених внесків.

Слід зазначити, що така процедура повідомлення можлива тільки за умови подання особистої згоди застрахованими особами, а також надання ними до органів Пенсійного фонду області відповідних відомостей щодо номера мобільного телефону. Запровадження новітніх технологій зв’язку органами Пенсійного фонду надає можливість максимально наблизити пенсійній послуги до пенсіонерів та застрахованих осіб та створити найбільш комфортні умови для отримання ними актуальної інформації.

І.Лихогляд головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем , електронних реєстрів та захисту інформації Козятинського об’єднаного УПФУ Вінницької області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)