КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:56
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232
Школа майбутнього пенсіонера»

Рано чи пізно у житті кожного з нас настає своя золота осінь - “Вихід на пенсію”

Для людей передпенсійного віку в Калинівському відділі Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області відкрита “Школа майбутнього пенсіонера”.

Зміни та нововведення в пенсійному законодавстві, законодавчі новації бувають не зовсім зрозумілими для пересічних громадян, тож нерідко люди не знають правил і норм, за якими обраховується пенсія, з якими документами потрібно звертатися до управління Пенсійного фонду.

Метою «Школи майбутнього пенсіонера» є:

 забезпечення відкритості в роботі Пенсійного фонду

 поліпшення якості обслуговування громадян

 вільного доступу до об’єктивної і своєчасної інформації

 адаптації у швидкому і мінливому сучасному світі

Спеціалісти управління здійснюють попередню правову оцінку наданих документів, визначають, де необхідно зробити запити у разі виправлення у трудовій книжці, відсутності печатки та підпису посадової особи, при необхідності здійснюють перевірку обґрунтованості видачі документів, в т.ч. довідок про заробітну плату.

В управлінні також можуть отримати консультацію посадові особи підприємств, установ й організацій, на яких покладено обов’язки оформлення документів для призначення пенсій працівникам.

Нагадуємо, що крім «Школи майбутнього пенсіонера» в Калинівському відділі (вул. В.Нестерчука, 24) здійснюється прийом громадян (перший поверх кабінет № 1) щоденно з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 16.00). Вихідні дні – субота, неділя. Оперативну інформацію, консультацію або роз’яснення можна отримати за телефоном “гарячої” лінії управління 4-02-84 щоденно з 8.00 до 17.00, в п’ятницю: з 8.00 до 16.00

Звертайтеся! Будемо раді допомогти Вам! Калинівський відділ Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)