КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232
«Пенсійна реформа та право на пенсію» інформаційна зустріч

 5 лютого 2015 року було прийнято Закон України "Про пробацію", який введено у дію 27 серпня 2015 року. В січні 2017 року, на виконання даного закону, створено Калинівський районний відділ з питань пробації.

Пробація — це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Суть пробації полягає у встановленні нагляду за засудженим з покладенням на нього певних зобов’язань й обмежень, без ізоляції його від суспільства (відвідувати центри пробації, періодично зустрічатися з наглядовим офіцером, брати участь у певних різновидах діяльності, дотримуватися законослухняної поведінки тощо).

Метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Одним із основних напрямів роботи органу пробації – є проведення соціальновиховної та профілактичної роботи, із клієнтами пробації, а також залучення до профілактичних заходів соціальних партнерів. Проблеми із законом можуть виникнути у осіб різного соціального стану, віку, таким чином уповноважений орган з питань пробації може проводити як індивідуальну так і колективну роботу із суб’єктами пробації, в залежності від їх потреб.

07.08.2018 року, Калинівський РВ з питань пробації спільно із Калинівським бюро правової допомоги проведено інформаційну зустріч із підобліковими особами передпенсійного віку, для роз’яснення пенсійної реформи. Під час бесіди було роз’яснено зміну солідарної пенсійної системи накопичувальною та вік, умови виходу на пенсію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)