КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:56
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232
День усиновлення

 На форумі були присутні понад триста осіб з усіх районів та міст області – сім’ї усиновлювачів, опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу.

Слова вдячності за їхню щоденну клопітку працю висловила начальник служби у справах дітей облдержадміністрації- Тетяна Дорош.

Вона зазначила, що керівництво держави займає активну позицію щодо усиновлення дітей. Політика у сфері усиновлення є виваженою, послідовною та спрямованою на підтримку національного усиновлення і розвиток інших форм сімейного виховання.

У рамках форуму родини Вінниччини, що створили дитячі будинки сімейного типу, поділилися особистими історіями усиновлення дітей, їхніми талантами, навчальними та професійними здобутками.

Нагадаємо, що День усиновлення в Україні щороку відзначається 30 вересня, в день християнського свята – Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)