КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 07:03
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:67
візитів всього:653415
«Права людини крізь призму сучасності»

 Конкурс проводиться задля сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015) та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини ООН, з метою поширення інформації про права людини, активізації інтересу щодо актуальних питань в сфері прав людини в учнівської молоді, виявлення та стимулювання творчо обдарованої молодих людей, зацікавлених у правозахисній діяльності; сприяння їх профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей.
До участі в Конкурсі запрошуються учні та учениці 9-11 класів закладів загальної середньої освіти і студенти та студентки коледжів.
Лауреати (-ки) Конкурсу та їх керівники(-ці) отримають Дипломи та Подяки. Учасники Конкурсу, чиї роботи посіли І, ІІ та ІІІ місця, отримають Дипломи переможців та цінні подарунки. Переможці(-ниці) конкурсу будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у Києві за участі представників співорганізаторів Конкурсу. 
Основними критеріями оцінювання есе є відповідність концепції прав людини, наявність власної думки, креативність та оригінальність викладу змісту. На Конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт.
Останній термін подання есе на Конкурс – 23.00, 10 листопада 2018 р.
Есе просимо надсилати в електронній формі на адресу: konkurs.ehrh@gmail.com з поміткою «Конкурс есе».
З більш детальною інформацію про Конкурс та зразком реєстраційної анкети Ви можете ознайомитись в Положенні про Конкурс есе на сайті Освітнього Дому прав людини в Чернігові або Всеукраїнської програми «Розуміємо права людини».
Додаткову інформацію про права людини ви можете знайти за посиланнями: 
http://edu.helsinki.org.ua/b-bl-oteka - бібліотека програми «Розуміємо права людини», http://library.khpg.org – бібліотека ХПГ та https://helsinki.org.ua/publications/ - бібліотека УГСПЛ.
Для додаткових запитань та консультацій звертайтеся за телефоном: +38 (096) 890-22-09 або надсилайте запитання на адресу електронної пошти Конкурсу konkurs.ehrh@gmail.com з поміткою «Конкурс есе».
Контактна особа – Олег Охредько, координатор
Бажаємо творчої наснаги та чекаємо на свіжі креативні думки!

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)