КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 07:00
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:67
візитів всього:653415
На замітку роботодавцям – юридичним та фізичним особам

 Пенсійний фонд України розширив можливості Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасного способу надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів. 

Крім особистого кабінету застрахованої особи на Веб-порталі створено і електронний кабінет платника.
Ввійшовши на Веб-портал з допомогою електронної печатки, кожна юридична особа отримає можливість переглянути стан сплати єдиного внеску – чи є заборгованість або переплата, відслідковувати подання звітів щодо сумм нарахованого єдиного внеску та інше.
Крім того по кожній застрахованій особі, яка перебуває в трудових відносинах з цією юридичною особою, є можливість формувати довідку про трудовий та страховий стаж та довідку ОК-7 для правильного розрахунку лікарняних.
Як отримати ці довідки? Для початку треба авторизуватися на порталі ПФУ
https://portal.pfu.gov.ua/ за допомогою електронної печатки юридичної особи.
Далі:
-оберіть файл ключа електронно-цифрового підпису та введіть пароль до ключа;
- вибрати "Запити на отримання електронних документів" (зліва знизу);
- в меню «Новий запит на отримання документів» в пункті Тип звернення*
обрати "Довідка про трудовий та страховий стаж" або Довідка ОК-7;
- заповнити необхідні дані свого співробітника;
- підписати Дані страхувальника вказавши податковий номер юридичної особи, дані ЕЦП щодо підпису звернення, відмітку про згоду на обробку персональних даних, та Відправити до ПФУ запит;
- для отримання Довідки перейти до розділу "Звернення" (зліва зверху) в меню та вибрати Виконане завдання;
- Документи відповіді (знизу правої сторони) надано у файлі з розширенням .pdf;
- роздруковуєте вказаний файл.

Таким чином, застрахованим особам,  які перебувають у трудових відносинах з юридичною особою, немає потреби у зверненні до органів Пенсійного фонду для отримання ними «Довідки ОК-7» або «Довідки про трудовий та страховий стаж» для правильного розрахунку лікарняних та стажу роботи.
Ввійшовши на Веб-портал з допомогою електронного ключа (підпису), кожна фізична особа підприємець – ФОП, таким же шляхом може сформувати «Довідку про трудовий та страховий стаж» та «Довідку ОК-7» за себе, а також на найманих працівників, які перебувають з нею в трудових відносинах.
На замітку застрахованим особам та пенсіонерам…. Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-розсилок.
Відтепер всі застраховані особи, які бажають отримувати повідомлення в такий спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про розмір свого страхового стажу, набутого з 1 січня 2004 року, та щомісяця отримувати інформацію про сплату за них страхових внесків.
Пенсіонери можуть отримати інформацію про суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведенного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії. За допомогою смс-повідомлень пенсіонерам, за потреби, надсилатимуться запрошення відвідати орган Пенсійного фонду України для підтвердження або з’ясування необхідних даних.
Запрошуємо всіх бажаючих з числа застрахованих осіб та пенсіонерів завітати до відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від Пенсійного фонду України. При собі необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

 

 

І. Лихогляд головний спеціаліст

відділу адміністрування, супроводження

інформаційних систем ,

електронних реєстрів та захисту інформації

Козятинського об’єднаного УПФУ Вінницької

області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)