КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 липня 2019 року, субота, 02:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:9
візитів всього:648034

 15 листопада 2018р. Калинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з центром практичної психології та соціальної роботи «Довіра» районного відділу освіти в приміщенні Калинівського районного будинку культури проведено батьківський всеобуч з опікунами/піклувальниками та прийомними батьками району за темою: «Режим дня під час навчального процесу та канікулярного періоду. Організація дозвілля дитини з батьками. Попередження домашнього насилля над дитиною. Шкідливі звички дітей». В зустрічі прийняло участь 35 сімей, в яких виховуються діти –сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

На захід були запрошені: фахівці РЦ ППСР, практичні психологи і соціальні педагоги міста та району, спеціалісти служби в справах дітей райдержадміністрації, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Калинівського відділу поліції- Паламарчук Л.В., провідний фахівець відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості – Владичук Л.В., начальник районної державної міграційної служби Бондар О.І

Відеолекторії на тему: «Режим дня в урочний та позаурочний час» та «Попередження насилля в сім’ї» презентували соціальний педагог Радівської ЗОШ I-IIIст. Бойко Л.В., соціальний педагог Волкернюк Г.О. і практичний психолог Нагірняк О.М. Калинівської ЗОШ №2 I-IIIст.-Гімназії.

Психологічний практикум: «Шкідливі звички дітей» провів практичний психолог Корделівської ЗОШ -I IIIст. Шумаков К.М.

Профілактична бесіда на тему: «Корисні розмови про шкідливі звички» провела соціальний педагог Калинівської ЗОШ №1 I-IIIст. Синюшко Н.М.

Під кінець заходу позитивний настрій учасників додала вправа «Ромашка побажань», яку представили соціальний педагог Хорєва Є.Г. та практичний психолог Бурлака О.В.

Подібні зустрічі заплановані і у майбутньому. Адже наше головне завдання – створити максимально комфортні умови перебування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у їх нових родинах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)