КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:54
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 30 листопада 2018 року в залі урочистих подій районного Будинку культури спільно із відділом освіти Калинівської райдержадміністрації, будинком дитячої та юнацької творчості проведено творчий фестиваль  для дітей з функціональними обмеженнями «Світ моїми очима». 

Метою даного заходу є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження дітей з особливими потребами, сприяння їх інтеграції в суспільство, пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції особистості, розширення кола спілкування та розвиток комунікативних навичок.

Фестиваль відкрила головний спеціаліст відділу освіти  Калинівської РДА  Блажченко Оксана Василівна, яка привітала діток та побажала їм міцного здоров’я, творчої наснаги та реалізації задумів.

У веселій дружній атмосфері соціальний педагог Волкернюк Г.О. провела вправу «Країна знайомств».

Керівники гуртків будинку дитячої творчості на чолі з методистом об’єднали дітей у спільній справі  та провели майстер-клас із виготовлення іграшки сюрпризу із паперу під назвою «ящірка - сюрприз».

Особливу родзинку до дитячого свята додали вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бережани (вокальний колектив «Юність» керівник Роїк І.Б. та хореографічний ансамбль «Танці» художній керівник Колісник І.В.), які спеціально відвідали цей захід із власною концертною програмою та подарували своїм ровесникам калейдоскоп веселощів, позитиву та гарного настрою.

Наприкінці заходу за  дорученням  народного депутата України Петра Юрчишина кожна дитина мала нагоду отримати подарунок з солодощами та поласувати святковим обідом.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)