КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
11 грудня 2019 року, середа, 20:27
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:7
візитів сьогодні:154
візитів всього:673773
«До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово- комунальних послуг!»

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату  житлово-комунальних послуг.

            Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 №2189-VIII  «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі

            Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами  послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма). 

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

            У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

            У разі отримання готівки пільговик має сплатити  спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавану послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

            Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше,

через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде  донарахована в наступному місяці.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)