КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:50
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:171
візитів всього:657229

Особливості подання податкової звітності обговорено на черговому семінарі

 

   Шляхом конструктивного діалогу вирішують усі проблемні питання в оподаткуванні  податківці та представники бізнесу Калинівського району. На черговому безкоштовному семінарі предметом розмови були податок на прибуток , ПДВ , фіксований сільгоспподаток, плата за землю, орендна плата за землі державної та комунальної форми власності та компанія декларування доходів отриманих у 2012 році.

 

   Відкриваючи семінар, заступник начальника Козятинської  ОДПІ Костянтин Коломієць  наголосив, що в рамках податкової реформи запроваджено низку сервісів для платників податків, зокрема запровадження послуги з оперативного вирішення проблемних питань – сервісу «пульс податкової», ряд інформаційних сервісів для платників податків, онлайн – сервіс «Податковий асистент» тощо. Кріт того, з 01 січня 2013 року через електронний сервіс «Електронний кабінет платника податків» у режимі реального часу громадяни мають змогу подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет не відвідуючи податкові органи, зареєструватися платником ПДВ.

    Про умови подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку, оформлення документів для укладання договору на надання послуг електронного цифрового підпису та отримання сертифіката відкритого ключа ознайомив присутніх головний державний податковий інспектор відділу інформатизації  Ігор Процишин.

 

                                              

 

                                    Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)