КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 жовтня 2019 року, вівторок, 20:38
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:127
візитів всього:662784

Оформлення трудових  відносин з наЙманими працівниками – запорука їх

                                               соціального Захисту

          На особливому контролі податківців знаходяться підприємства, які мають заборгованість перед працівниками, а також ті, що порушують норми законів про працю щодо термінів виплати заробітної плати та „тіньової” зайнятості, - про це зазначив головний ревізор – інспектор відділу фізичних осіб Іван Бедзір під час чергового засідання робочої групи з питань виплати заробітної плати нижче мінімальної, виплати «тіньової» зарплати, що проходило у Калинівському відділенні  Козятинської ОДПІ.

         Як зазначив, Іван Бедзір, податковою службою району разом з органами місцевої влади постійно проводиться комплекс спільних заходів. По кожному платнику здійснюється аналіз причин виникнення нарахування та виплати заробітної плати нижче мінімальної та визначаються шляхи її підвищення відповідно до чинного законодавства.

         Так, за наслідками роботи з керівниками підприємств та фізособами – підприємцями за  результатами роботи комісій та робочих груп створених при Калинівській райдержадміністрації, у яких працюють податківці, протягом  2012 року заслухано 87 суб'єктів господарювання, 81 із них підвищили зарплату до рівня мінімальної, додатково в місцевий бюджет надійшло податку на доходи фізичних осіб 79,2 тис. грн. Крім того, легалізовані трудові відносини 15-ти найманих працівників з роботодавцями. Після офіційного працевлаштування “тіньових заробітчан” бюджет додатково отримав 6,9 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.                      

                                                               

                             Калинівське відділення КозятинськоїОДПІ                     

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)