КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 жовтня 2019 року, вівторок, 20:44
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:127
візитів всього:662784

            Подання податкової звітності в електронному вигляді – вимога часу.

 

            Наша держава прагне співпраці з Європою, більш того хоче бути членом Європейського союзу. А щоб досягнути таких цілей потрібно відповідати європейським стандартам в усіх сферах діяльності. Однією із таких сфер діяльності є наближення податкового законодавства України до законодавства ЄС шляхом прийняття Податкового кодексу та його удосконалення .

           У 2011 році розпочався  а в 2012-2013 роках продовжується процес реформування податкової системи України, яким передбачено, зокрема, подання платниками податків податкової звітності в електронному вигляді.

Подання звітності на паперових носіях це – минулий, пройдений шлях. А нам потрібно дивитися в майбутнє, тобто відповідати вимогам часу.

            Тому податкова інспекція району запрошує та пропонує платникам податків подавати податкову звітність в електронному вигляді.

Щодо переваг подання податкової звітності в електронному вигляді, то вони очевидні. Це – економія кожним підприємством та приватним підприємцем своїх коштів та часу, зникає необхідність стояти в чергах під час подання податкової звітності, зменшується документообіг, термін відшкодування ПДВ, проведення зустрічних перевірок, скорочуються накладні витрати як для платників податків так і для органів ДПС, тощо.

             Для подання звітності в електронному вигляді платнику необхідно мати:     

       -   доступ до мережі Інтернет ( електронну пошту);

 - спеціалізоване програмне забезпечення для формування документів в електронному вигляді у затвердженому форматі (видається податковою інспекцією при заключенні договору);

        - засіб криптографічного захисту інформації;

        - чинні посиленні сертифікати відкритих ключів для платника податків і його посадових осіб, які підписують звітність (Ключі безкоштовно видає центр сертифікації ключів м. Вінниця, ключі електронного цифрового підпису можна отримати за адресою:

21027, м. Вінниця, вул. 30-річчя Перемоги, буд. 21 1 поверх, Зал № 1 ЦОПП (Видача довідок та дозвільних документів),

 контактний телефон (з міжміським кодом) (0432) 52-33-28.), підприємцю вистачить й один ключ;

Тому податкова інспекція звертається до всіх платників податків, а особливо до середнього та малого  бізнесу не марнуйте робочого часу – подавайте податкову звітність в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку.

  

                         Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)