КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 жовтня 2019 року, вівторок, 20:39
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:127
візитів всього:662784
Оформлення пенсії: крок за кроком

 

ОФОРМЛЕННЯ ПЕНСІЇ: КРОК ЗА КРОКОМ

 

            Подання документів для призначення пенсії регулює Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затверджений Постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 р. № 22-1.

            Коли й куди потрібно звернутись за призначенням пенсії?

            По питанню щодо призначення пенсії громадяни міста та району можуть звернутись в будь – який час після виникнення права на пенсію, але не раніше, ніж за місяць до дня, коли вони досягнуть пенсійного віку, в управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі, яке знаходиться за адресою: м.Калинівка, вул.Дзержинського, 24, у вівторок та четвер з 8:00 до 17:00 год. (обідня перерва з 13:00 до 13:45). Крім цього, спеціалісти надають консультації з різних питань: перерахунку пенсії, виплаті допомоги на поховання, виплаті по дорученню, виплаті пенсії на перед, в зв’язку з виїздом за кордон, по запиту пенсійної справи з іншого ПФУ, по зміні способу виплати, зміні паспортних даних та інших послуг.

            Заяву про призначення пенсії заявник подає сам особисто, або через представника, що діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально. У разі якщо особа, якій призначають пенсію є неповнолітньою або недієздатною, заяву подають батьки або опікуни (піклувальники) за місцем їх проживання (реєстрації). Заяву про переведення з одного виду на інший, про перерахунок пенсії пенсіонер подає особисто. При потребі, громадяни можуть подати документи для призначення пенсії на попередній розгляд.

            Разом із заявою надають наступні документи:

1. Заява.

2. Документи, що підтверджують стаж роботи, а саме трудова книжка, диплом ( денна форма навчання), військовий квиток, свідоцтво про народження дітей (жінкам) та довідки про стаж.

3. Документ, що засвідчує особу (паспорт).

4. Ідентифікаційний номер.

5. Довідку про заробітну плату (за бажанням) за будь-які 60 місяців підряд страхового стажу до 1 липня 2000 року та дані про реорганізацію чи перейменування підприємства (при необхідності). Надання довідки обмежене до 01.01.2016 року.

6. Свідоцтво про одруження ( жінкам, що змінювали прізвище ).

7. Пенсійний рахунок з будь - якого банку.

 

Який день уважають днем звернення щодо призначення пенсії?

            Днем звернення щодо пенсії вважають день, коли Пенсійний фонд прийняв заяву про призначення, перерахунок, відновлення або переведення з одного виду пенсії на інший. У випадку, коли заяву надсилають поштою, днем звернення вважають дату, зазначену на поштовому штемпелі місця відправлення заяви. У разі, якщо до заяви про призначення, відновлення пенсії додано не всі належні документи, орган, що призначає пенсію, письмово повідомляє заявника про те, які документи потрібно подати додатково, про що в заяві про призначення пенсії роблять відповідний запис. Якщо їх буде подано не пізніше як через три місяці із дня повідомлення про необхідність подання додаткових документів, то днем звернення щодо пенсії вважають день, коли приймають заяву про призначення пенсії, або дату, зазначену на поштовому штемпелі місця відправлення заяви.

 

Оригінали чи копії документів надають для призначення пенсії?

            Для призначення пенсії необхідно подати оригінали потрібних документів та їх копії, засвідчені в нотаріальному порядку або адміністрацією підприємства, організації, установи, що подає документи заявника для призначення пенсії, чи органом, який призначає пенсію. Довідки про стаж, заробітну плату подають лише в оригіналі.

 

У який термін буде прийняте рішення щодо заяви?

Управління ПФУ розглядає надані документи і ухвалює рішення про призначення пенсії чи про відмову у її призначенні не пізніше як через 10 днів після надходження заяви з усіма необхідними документами. Виплата пенсії здійснюється не пізніше, як через один місяць від дня ухвалення рішення про її призначення.


архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)