КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 жовтня 2019 року, вівторок, 20:45
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:127
візитів всього:662784

 

В яку декларацію по ПДВ сільгосптоваровиробник включає постачання цукру

 

Згідно роз'яснень ДПС України, якщо в сільськогосподарського товаровиробника, який перебуває на спецрежимі по ПДВ в спецсвідоцтві  є такий вид діяльності як «Виробництво цукру» код 15.83.0 по старому КВЕДу, або код 10.81 по новому КВЕДу, який виготовлений на давальницьких умовах із буряків, то таке постачання цукру включається в декларацію по ПДВ із позначкою «0121» (спецрежимна декларація). Якщо в сільгосппідприємства – спецрежимника в спецсвідоцтві відсутній код такого виду діяльності таке постачання цукру включається в декларацію по ПДВ із позначкою «0110» за якою здійснюються розрахунки з бюджетом.

 

                                           Плата за торговий патент

 

  Згідно пп.. 267.5.2 Податкового кодексу України збір за здійснення деяких видів підприємницької діяльності ( він – таки й плата за торговий патент) вносять платники не пізніше 15 числа місяця, що передує звітному місяцю або кварталу.

   За прострочення сплати одразу загрожує два покарання:

-          штраф у розмірі 50% ставки збору;

-          анулювання патенту з 01 числа місяця, що настає за місяцем порушення.

 В той же час податкова не анулюватиме торговий патент, якщо платник податків усе-таки встигне віддати до бюджету гроші до 1 числа звітного періоду, тобто навіть якщо він розрахується після 15 числа попереднього місяця до 1 числа наступного місяця.

   Також нагадаємо, що вартість торгового патенту в 2013 році становить в м. Калинівка – 229 грн., а в селах району -115 грн. на місяць.

    Крім того, якщо платник вирішив припинити патентовану діяльність, то необхідно письмово повідомити про це податкову інспекцію до 15 числа місяця, що передує звітному періоду припинення .

 

         Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)