КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 жовтня 2019 року, вівторок, 20:40
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:127
візитів всього:662784

    Зустріч з представниками бізнесу

    Нещодавно в залі засідань Калинівського відділення Козятинської ОДПІ відбулася зустріч податківців   з представниками бізнесу району. Темою зустрічі стало питання переходу податкової служби із фіскального органу до сервісної служби, реалізації стратегії стимулювання розвитку малого   підприємництва, особливості декларування майнового стану та доходів отриманих громадянами в 2012 році, нововведення в податковому обліку по податку на додану вартість та вирішення проблемних питань в оподаткуванні бізнесу.

    Зокрема, в ході зустрічі представників бізнесу ознайомлено з порядком заповнення та та подання декларації про майновий стан та доходи отриманні в 2012 році, наказами Мінфіну України від 17.12.2012 року №1342 та від 17.12.2012 року №1340, якими затверджено нову форму декларації з ПДВ та новий реєстр отриманих та виданих податкових накладних .  До 31 грудня 2013 року відновлено дію старого КВЕДу. .

      Законом України від 20.11.2012 р №5503 -УІ зменшено ставки єдиного податку для платників 5-ї та 6-ї груп з 7 і 10 відсотків до 5 і 7 відсотків відповідно для кожної групи. Платники єдиного податку фізичні особи – підприємці 2-ї групи подаватимуть річну декларацію по єдиному податку замість квартальної.

      Сьогодні як ніколи податкова служба готова вислухати думки, пропозиції, побажання бізнесу, щодо вдосконалення системи оподаткування, спрощення умов для ведення бізнесу, покращення роботи податкової служби, надання всілякої допомоги бізнесу у вирішенні нагальних питань їх діяльності.

      Під час зустрічі виступив заступник начальника ОДПІ Костянтин Коломієць, який наголосив, що необхідність сплачувати податки – це невід'ємна частина підприємницької діяльності, адже жодна держава світу не може існувати без податків. Навів аналіз виконання надходжень податків і зборів до державного та місцевого бюджету за січень-лютий 2013 року. Звернув увагу присутніх на прийняті зміни по податку на доходи фізичних осіб щодо  звільнення від оподаткування протягом року продажу одного з об’єктів рухомого майна, сільгоспродукції, запровадження нового місцевого податку , а саме: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, збільшення розміру мінімальної зарплати.

     Податкова служба намагається, насамперед, полегшити роботу бізнесу. Для цього створено та діють різноманітні сервіси ДПС України. Серед них «Єдина база податкових знань», «Пульс податкової», «Дізнайся більше про свого бізнес – партнера». На часі запровадження нових сервісів «Електронний кабінет платника податків»,  який дозволить в режимі реального часу отримати відповідь на питання у податковій сфері, «Податковий асистент», «Новини законодавства на власну електронну скриньку».

    Костянтин Коломієць також акцентував увагу учасників заходу на тому, що з 01 січня 2013 року розпочалася компанія декларування доходів за 2012 рік фізичними особами –підприємцями і громадянами. А також проінформував про те, що платники податків мають змогу заповнити декларацію про майновий стан та доходи у режимі реального часу та подати її в податкову через мережу Інтернет. Він також ознайомив присутніх з умовами подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв'язку, оформлення документів для укладання договору на надання послуг ЕЦП та отримання сертифіката відкритого ключа.

   На завершення заступник начальника ОДПІ Костянтин Коломієць зазначив, що податківці зацікавлені в зростанні прибутків бізнесу, ліквідації тіньових зарплат, адже це не лише надходження до бюджету, а й нові робочі місця та забезпечені соціальні гарантії кожного громадянина.

 

         Головний державний податковий інспектор Д. Маслюківський

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)