КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 жовтня 2019 року, вівторок, 20:41
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:127
візитів всього:662784

 

Пенсійний фонд роз’яснює:

 

КОЛИ ВИМОГА ВВАЖАЄТЬСЯ ВРУЧЕНОЮ

 

            Про особливості надіслання (вручення) страхувальнику вимоги про сплату боргу роз’яснює заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Калинівському районі Василь Джула.

 

            Причина невручення – відмова фізичної особи прийняти вимогу, зміна місцезнаходження або місця проживання.

            Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що відповідно до п.6,4 розділу 6 Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування затвердженої Постановою правління ПФУ від 27.09.2010 №21-5 вимога вважається надісланою (врученою) фізичній особі, якщо її вручено особисто такій фізичній особі або її законному представникові чи надіслано листом на її адресу за місцем проживання або останнього відомого її місця перебування (проживання) з повідомленням про вручення.

            Якщо платник на день надсилання йому органом Пенсійного фонду вимоги не повідомив в установленому порядку про зміну місцезнаходження (місця проживання), вимога однаково вважається належним чином врученою (навіть у разі її повернення як такої, що не знайшла адресата).

            У разі, коли не можливо вручити вимогу страхувальникові поштою через його відсутність або відмову прийняти вимогу, - вона вважається врученою у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

            Тому, якщо фізична особа відмовилася отримати вимогу про сплату боргу це не звільняє її від обов’язку сплати єдиного внеску, а також надає право Пенсійному фонду проводити стягнення боргу у судовому порядку з подальшою передачею виконавчого листа до відділу державної виконавчої служби Калинівського районного управління юстиції.

            Такий самий порядок поширюється й на рішення про нарахування пені й застосування штрафів.

            Лише сплата в повному обсязі єдиного внеску забезпечить гарантоване пенсійне майбутнє!

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)