КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 жовтня 2019 року, вівторок, 20:35
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:127
візитів всього:662784

 

Які документи подає фізична особа (ФОП) на отримання сертифікату ключа електронного цифрового підпису для подачі податкової звітності в електронному вигляді

Документи, що необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа фізичною особою :

 1. Заповнена та підписана заява-приєднання до Договору ЕЦП (у двох примірниках);

 2. Заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразку та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа;

 3. Копії паспортів заявника та підписувачів (копії 1-4 сторінок), засвідчені власноручними підписами власників паспортів (в разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову);

 4. Копія облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО).

 5. Два диски CD – R для запису пароля та сертифіката ключа.

  - у разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається.

В разі неможливості особистої присутності заявника в АЦСК ІДД ДПС, він може бути представлений довіреною особою. У цьому випадку заявник надає нотаріально засвідчену довіреність, на здійснення процедури реєстрації заявника у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та генерації ключів підписувача у АЦСК ІДД ДПС.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

До розгляду не приймаються документи, які мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати.

(Ключі електронного цифрового підпису безкоштовно видає центр сертифікації ключів за адресою:

21027, м. Вінниця, вул. 30-річчя Перемоги, буд. 21 1 поверх, Зал № 1 ЦОПП (Видача довідок та дозвільних документів), Вінницька ОДПІ (міська податкова), контактний телефон (з міжміським кодом) (0432) 52-33-28.).

 

                                Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)