КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 жовтня 2019 року, вівторок, 20:36
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:127
візитів всього:662784

 


Громадська діяльність фірми коштувала державі близько 40 мільйонів гривень несплачених податків  

 

 

Співробітниками податкової міліції викрито злочин, спрямований на умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, скоєний із використанням новітніх технологій.

Як з’ясували податківці, ділки збували продукцію через мережу торговельних закладів по всій Україні, а також із використанням Інтернет-ресурсів, не сплачуючи при цьому жодної гривні податків. Між тим, орієнтовна сума реалізованої продукції – а це переважно спортивні товари відомих світових брендів – становить більше 100 мільйонів гривень. Жодна з проведених операцій не відображалася по бухгалтерських обліках, оскільки здійснювала її громадська організація, службові особи якої подавали до податкової інспекції звіти як неприбуткова установа без зазначення проведених операцій. Між тим, достеменно встановлено, що виручка від реалізації товарів надходила на рахунки організації.

Сума завданих збитків становить близько 40 мільйонів гривень. Слідчим управлінням ДПС у Вінницькій області розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 212 України – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Триває досудове розслідування

 

Відділ податкової міліції Козятинської

ОДПІ 

 

 

 

 

                    На Вінниччині фермер привласнив майже 4 млн грн державних коштів  

 

 

Фінансову махінацію у сфері використання сільгоспугідь викрили співробітники податкової міліції Вінниччині.

Більше року директор приватного сільськогосподарського підприємства працював на спеціальному режимі оподаткування, який, зокрема, дає право залишати суми податку на додану вартість (ПДВ) на розвиток підприємства. Втім, дана пільга розповсюджується на ті суб’єкти господарювання, де оборот від продажу сільськогосподарської продукції на власних або орендованих виробничих потужностях складає не менше 75%. Між тим, фермер майже всю площу землі – а це понад 2 тисячі гектарів – отримав в оренду за рахунок паїв без реєстрації у відповідних органах.

Достеменно знаючи дану норму закону, керівник підприємства тим не менш пільгами користувався, умисно завдавши шкоди бюджету у вигляді несплаченого ПДВ в сумі понад 3,9 млн. грн. Махінації коштуватимуть зловмиснику не лише прихованих мільйонів, що тепер підлягають поверненню до державної казни, але й кримінальної відповідальності за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах – слідчими податкової міліції розпочато кримінальне провадження за відповідною статтею Кримінального кодексу України.

 

Відділ податкової міліції Козятинської

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)