КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 жовтня 2019 року, вівторок, 20:37
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:127
візитів всього:662784
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД РОЗ’ЯСНЮЄ:

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД РОЗ’ЯСНЮЄ:

 

ПЕНСІЇ СЛУЖБОВЦЯМ

 ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

Урахування стажу служби

 

            Відповідно до статті 21 Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» пенсійне забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування, які мають стаж служби в цих органах та/або державної служби не менше як 10 років, здійснюється на умовах, передбачених у статті 37 Закону України «Про державну службу».

            Посадовим особам місцевого самоврядування, що працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування вісім років і більше або протягом повних двох і більше скликань, починаючи зі скликання 1990 року, за винятком припинення повноважень із причин, визначених у статті 78, пунктах 2, 3, 4 частини першої, частині другій статті 79 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктах 1, 2, 6 частини першої і пункті 1 частини другої статті 5 Закону «Про статус депутатів місцевих рад», за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі (для жінок – 30 років, для чоловіків – 35 років), призначають пенсію відповідно до цього закону незалежно від того, де вони працювали перед призначенням пенсії.

            У цих випадках пенсію обчислюють у порядку, передбаченому для державних службовців, із сум заробітної плати, на які нараховують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, за останньою обійманню виборчою посадою на день призначення пенсії.

 

Пенсії по інвалідності

 

            Закон «Про службу в органах місцевого самоврядування» визначає умови, за яких призначають пенсію по інвалідності посадовим особам місцевого самоврядування.

Посадовим особам органів місцевого самоврядування, яких у період перебування на службі в цих органах визнано інвалідами І та ІІ груп, пенсії по інвалідності призначають у розмірах, передбачених у законодавстві України про державну службу, після звільнення із служби в органах місцевого самоврядування за наявності стажу служби в цих органах та/або державної служби не менш як 10 років і стажу, встановленого для призначення пенсії по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». У разі повернення зазначених осіб на службу в органи самоврядування чи на державну службу виплату пенсії відповідно до цього закону припиняють до звільнення з роботи або досягнення граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування чи на державній службі. У цей час вони мають право на одержання пенсії, призначеної на загальних підставах.

Тобто, пенсію по інвалідності посадовим особам місцевого самоврядування призначають, на відміну від державних службовців, лише за умови встановлення інвалідності в період перебування на службі в цих органах.

 

Пенсія в разі втрати годувальника

 

            Пенсію в разі втрати годувальника призначають у випадку смерті особи в період перебування на службі в органах місцевого самоврядування або в період одержання пенсії непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні (дітям незалежно від того, чи були вони на утриманні). Пенсію призначають у розмірі 70 відсотків від заробітку годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї та 90 відсотків – на двох і більше членів сім’ї за наявності у годувальника стажу служби в органах місцевого самоврядування та/або державної служби не менше 10 років.

 

Зверніть увагу

 

            Обов’язковими умовами призначення пенсії за нормами Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» є досягнення пенсійного віку після набрання чинності цим законом (4 липня 2001 рік), наявність статусу посадової особи органів місцевого самоврядування, а також необхідного стажу роботи в цих органах і страхового стажу єдиного внеску забезпечить гарантоване пенсійне майбутнє.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)