КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295

Довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів.

Наказом Мінфіну України від 12.12.2012 року №1315 затверджено Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів, що контролюються органами ДПС, крім припинення діяльності юридичних та фізичних осіб – підприємців.

   Дана Довідка видається безоплатно платникам податків на підставі заяви. Заява подається в податкову інспекцію затвердженої форми з обов'язковим посиланням на нормативно правовий акт, що передбачає надання органом ДПС Довідки , та зазначенням найменування підприємства, організації до якої Довідку буде подано платником податку.

 Строк видачі такої Довідки п'ять робочих днів від дня отримання заяви та видається в паперовому або електронному вигляді. Довідка дійсна протягом 10 календарних днів.

   Довідка про відсутність заборгованості, зокрема, знадобиться платникам податків, які приймають участь в процедурі закупівлі товарів  на конкурсних торгах, фермерським господарствам для отримання фінансової підтримки з держбюджету на поворотній основі, для отримання ліцензії для оптової торгівлі спиртом, алкогольними напоями та тютюновими виробами та в деяких інших випадках.

        Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)