КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:55
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295

Актуальні питання застосування норм Податкового кодексу України та останніх

                          змін в законодавстві  обговорено на   черговому семінарі

 

   Шляхом конструктивного діалогу вирішують усі проблемні питання в оподаткуванні працівники Міндоходів Калинівщини та представники бізнесу Калинівського району. Нещодавно на черговому семінарі предметом розмови були податок на прибуток та авансові платежі, ПДВ , спрощена система оподаткування, податок на доходи фізичних осіб, застосування РРО з контрольною стрічкою, екологічний податок, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, нові форми податкової звітності та реєстр по ПДВ, збору за спеціальне використання води, збору за першу реєстрацію транспорту .

   Звертаючись до присутніх, голова комісії з проведення реорганізації Козятинської ОДПІ Вінницької області Костянтин Коломієць зазначив, що на сьогодні податкова служба перебуває в процесі реорганізації. Указом Президента України від №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.  Реорганізація Міндоходів жодним чином не вплине на обслуговування платників податків, не створить незручностей і перешкод для надання адміністративних послуг. Платникам не слід хвилюватися через проведення реорганізації. Всі послуги, які надаються платникам будуть і надалі вчасно і якісно надані.Спрощення формальностей, підвищення швидкості і якості обслуговування платників залишаються основними напрямками діяльності нового відомства

 Фахівці Міндоходів Калинівщини розповіли про низку переваг щодо подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій в електронному вигляді: спрощення документообігу; відсутність необхідності закуповувати і зберігати протягом 3-х років паперову контрольну стрічку РРО; неможливість спотворення або знищення даних про проведені розрахункові операції тощо. Наголосили про переваги та порядку переходу на  подання звітності в електронному вигляді та розповіли про ряд нових сервісів, роботу оновленого сервісу Міністерства доходів і зборів України «Пульс», до якого тепер можна звертатися не тільки з податкових, а й з митних питань.

   Завершальна частина семінару відбулась у форматі індивідуальних консультацій  та активної дискусії учасників семінару.

       Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ ГУ Мін доходів

                                         у Вінницькій    області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)