КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295

                                       Оцінка майна для цілей оподаткування 

   Постановою Кабінета Міністрів України від 04 березня 2013 року №231 затверджено Порядок оцінки майна для цілей оподаткування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

   На підставі даної оцінки обчислюватимуть доход фізособи від продажу або обміну  рухомого чи нерухомого майна. Порядок №231 не діятиме у випадках успадкування чи дарування майна.

     Визначати вартість оціночного майна буде суб’єкт оціночної вартості, котрий отримав новий сертифікат. Головний із методів оцінки – порівняльний підхід, тобто оцінщик буде використовувати інформацію про продаж нерухомого майна не більше як за 6 місяців до дати оцінки , а по рухомому майну без часового обмеження в пів року.

    При визначенні податку на доходи фізичних осіб та інший обов’язкових платежів, які справляються виходячи з оціночної вартості майна, майнових прав або вартості , обчисленої суб’єктами оціночної діяльності з 01 серпня 2013 року можна використовувати лише звіти про оцінку, що проведена відповідно до даного Порядку

      Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ ГУ Мін доходів

                                         у  Вінницькій    області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)