КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:49
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:171
візитів всього:657229

Україна та ЄС поглиблюватимуть співробітництво у боротьбі з податковим шахрайством

Європейська комісія високо оцінює ініціативу України ввести контроль за трансфертним ціноутворенням і готова поглиблювати співробітництво та обмін досвідом у сфері боротьби з податковим шахрайством та мінімізацією податків. Про це повідомив Комісар ЄС з оподаткування та митного союзу, аудиту та боротьби з шахрайством Альгірдас Шемета під час зустрічі з українською делегацією на чолі з Міністром доходів і зборів Олександром Клименко у Брюсселі, 6 червня.

Зокрема, А.Шемета закликав Україну взяти активну участь у Семінарі високого рівня в рамках європейської політики сусідства та «Східного партнерства», який відбудеться 24-25 жовтня 2013 року у м.Вільнюс (Литва). На Семінарі, зокрема, будуть обговорюватися теми транзитних процедур, обміну попередньою інформацією, боротьби з контрабандою підакцизних товарів.

Під час зустрічі єврокомісар також високо оцінив запровадження в Україні можливості відшкодування ПДВ в автоматичному режимі, нової системи оподаткування підакцизних товарів, а також звернув увагу на необхідності якісної імплементації Плану дій з реалізації Рамкової Стратегії митного співробітництва (25.05.2012р.).

Зі свого боку Міністр Олександр Клименко підкреслив важливість поглиблення співробітництва між Україною та ЄС у протидії податковому шахрайству, а також запевнив європосадовця, що Україна приділяє значну увагу пріоритетам реформ, передбачених Угодою про Асоціацію Україна-ЄС.

«Ми розуміємо порядок денний Асоціації як практичний інструмент взаємодії, спрямований на закріплення нової якості співпраці. Ще до набуття чинності Угоди про асоціацію ми заявляємо про готовність взаємодіяти за тими принципами, на яких побудовано цей історично важливий документ. Окрім цього, ми виступаємо за повне виконання Плану дій Рамкової стратегії митного співробітництва, який передбачає боротьбу з шахрайством, діалог у сфері запобігання незаконній торгівлі, у т.ч. підакцизної продукції, обмін досвідом та інформацією. Україна зацікавлена у тому, щоб повною мірою реалізувати потенціал поглибленої співпраці із ЄС», - підкреслив Міністр під час зустрічі.

 Нагадаємо, 6-7 червня 2013 року на запрошення Європейської Комісії із робочим візитом у Брюсселі знаходилася  делегація

 Міністерства доходів і зборів України на чолі з міністром Олександром Клименком. Під час візиту проведено низку зустрічей із представниками Європейської комісії, Всесвітньої митної організації та інших авторитетних європейських інституцій.

***

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

       Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів

                                         у Вінницькій області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)