КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:54
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232

     Зміни в Порядку обліку платників податків

     Наказом Мінфіну України від 27.03.2013року №427 (чинний з 28.04.2013р.) внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів.

     Зокрема в змінах зазначено, що фізична особа , яка зареєстрована як підприємець і при цьому здійснює незалежну професійну діяльність, обліковується в податкових органах як фізична особа – підприємець з ознакою того, що здійснює незалежну професійну діяльність, така особа має подати особисто (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) або через уповноважену особу заяву за формою №5-ОПП з позначкою «Зміни» та копію документа, що підтверджує право фізичної особи на провадження незалежної професійної діяльності.

                                        Списання безнадійного податкового боргу

   З 31 травня 2013 року набрав чинності наказ Мінфіну України, яким викладено у новій редакції пп.. 2.1.5 п. 2.1 розділу ІІ Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податку, затвердженого наказом Мінфіну України від 14.12.2012 р. №1329.

     Змінами установлено, що під терміном «Безнадійний податковий борг» слід, зокрема, розуміти податковий борг платника податків, щодо якого до Державного реєстру внесено запис про його припинення на підставі рішення суду, а для банків – на підставі рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про затвердження звіту про завершення ліквідації банку або рішення Нацбанку України про затвердження ліквідаційного балансу, ухвалення остаточного звіту ліквідатора і завершення ліквідаційної процедури. 

 

      Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ ГУ Мін доході у Вінницькій    області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)