КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Cуб'єкти господарювання мають до 1 липня привести свої касові апарати відповідно до законодавства

 

З 1 січня 2013 року для бізнесу, який використовує реєстратори розрахункових операцій, змінено порядок подання звітності, замість подання звітів на паперових носіях один раз на місяць, інформацію про використання РРО має подаватися до податкової інспекції через мережу Інтернет.

   Калинівське відділення Козятинської ОДПІ попереджає, що відповідальність за неподання звітності про використання РРО в електронному вигляді настає з 1 липня 2013 року.

   Нагадуємо, для суб'єктів господарювання існують два шляхи для виконання вимог законодавства: шляхом придбання нових РРО, або доопрацювання існуючої касової техніки – приєднання до неї відповідних модемів для передачі даних.

    Не зволікайте, звертайтесь до виробників зазначених РРО або центрів сервісного обслуговування  з питань підключення зовнішніх модемів та доопрацювання внутрішнього програмного забезпечення РРО. В м. Калинівка центр сервісного обслуговування знаходиться за адресою: вул. Леніна 67, ВКФ «Гарант –С», телефон 4-11-88.

 Крім того, для отримання практичної допомоги по вирішенню технічних питань, які виникають у платників податків при виконанні норм законодавства щодо подання контрольно-звітної інформації по РРО необхідно звертатися в Калинівське відділення Козятинської ОДПІ Головного управління Міндоходів України за адресою: м. Калинівка, вул. Дзержинського 28 , кімната 21, телефон – 2-11-75 .

 

 

                  Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ

                                       ГУ Міндоходів у Вінницькій області

 

                                 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)