КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:54
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232

                                    Зустріч з представниками бізнесу

       Нещодавно в залі засідань Калинівського відділення Козятинської ОДПІ відбулася зустріч працівників Мін доходів Калинівщини   з представниками бізнесу району. Темою зустрічі стало питання порядку переходу, переваги та подання податкової звітності в електронному вигляді.

 Зокрема, в ході зустрічі представників бізнесу ознайомлено з порядком отримання ключа ЕЦМ, порядком переходу та подання податкової звітності в електронному вигляді.. Працівники Міндоходів Калинівщини наголосили на перевагах подання звітності в електронному вигляді та розповіли про ряд нових сервісів, роботу оновленого сервісу Міністерства доходів і зборів України «Пульс», до якого тепер можна звертатися не тільки з податкових, а й з митних питань.

     Фахівці розповіли про низку переваг щодо подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій в електронному вигляді: спрощення документообігу; відсутність необхідності закуповувати і зберігати протягом 3-х років паперову контрольну стрічку РРО; неможливість спотворення або знищення даних про проведені розрахункові операції тощо.

      Під час зустрічі виступив голова комісії з проведення реорганізації Козятинської ОДПІ Костянтин Коломієць, який наголосив, що необхідність сплачувати податки – це невід'ємна частина підприємницької діяльності, адже жодна держава світу не може існувати без податків. Навів аналіз виконання надходжень податків і зборів до державного та місцевого бюджету за п'ять місяців 2013 року. Разом з тим, основними завданнями Міністерства доходів і зборів України і надалі залишаються покращення рівня сервісних послуг для платників податків, забезпечення надходження платежів в бюджет в повному обсязі, удосконалення податкового та митного законодавства , покращення адміністрування платежів та вжиття заходів, спрямованих на руйнування схем ухилення від оподаткування,  легалізації доходів громадян, погашення податкового боргу, впровадження електронного документообігу.

 

     Реорганізація Міндоходів жодним чином не вплине на обслуговування платників податків, не створить незручностей і перешкод для надання адміністративних послуг. Платникам не слід хвилюватися через проведення реорганізації. Всі послуги, які надаються платникам будуть і надалі вчасно і якісно надані.

 

      Сьогодні як ніколи Міндоходів готове вислухати думки, пропозиції, побажання бізнесу, щодо вдосконалення системи оподаткування, спрощення умов для ведення бізнесу, покращення роботи органів Міндоходів, надання всілякої допомоги бізнесу у вирішенні нагальних питань їх діяльності.

   На завершення Костянтин Коломієць зазначив, що працівники Міндоходів  зацікавлені в  зменшенні кількості податків та їх ставок, зростанні прибутків бізнесу, ліквідації тіньових зарплат, адже це не лише надходження до бюджету, а й нові робочі місця та забезпечені соціальні гарантії кожного громадянина.

 

                         Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ  

                                      ГУ Мін доходів у Вінницькій області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)