КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:49
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295

 Громадяни почнуть отримувати квитанції на сплату податку на нерухомість

Згідно з розділом ХІХ Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. з 01 січня 2013 р.  набрала чинності ст. 265, відповідно до якої запроваджено новий місцевий податок – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Платниками даного податку є юридичні та фізичні особи.

     Сплатити нарахований податок за 2013 рік громадянам потрібно буде протягом двох місяців з моменту отримання повідомлення з органів Міндоходів. Для цього громадяни мають змогу скористатися послугами банківських установ або поштових відділень, мешканці сільської місцевості можуть сплачувати податок через каси сільських рад.

   Фахівці Міндоходів нагадують власникам кількох об’єктів нерухомості, що вони можуть звернутися до податкової інспекції для визначення житла, за який буде сплачуватися податок. В інакшому випадку пільга застосовуватиметься до того об’єкту, в якому зареєстрований платник податку.

    Крім того, якщо платник не згоден із нарахованими у повідомленні сумами, він повинен також звернутися до податкової  інспекції для звірки даних, але не пізніше, ніж за два місяці після отримання повідомлення.

    Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу, квартири та житлові будинки, площа яких не перевищує 120 м.кв. та 250 м.кв. відповідно, не оподатковуються. Податок сплачується лише за ті метри, які перевищують зазначені квадрати. Однак така пільга застосовується тільки до одного з об’єктів житлової нерухомості.

    У разі необхідності малобезпечені громадяни можуть сплачувати податок частинами. Для нарахування розстрочки їм потрібно звернутися до органів Міндоходів.

    Податок на нерухомість сплачується авансовим внеском на весь рік. Однак, платники, які протягом року, продали своє майно, мають право на повернення зайвих сплачених коштів. Їм потрібно подати відповідну заяву, в якій вказати спосіб перерахування коштів: поточний банківський рахунок, на погашення грошового зобов’язання за іншими платежами або повернення готівкою за чеком. Протягом п’яти робочих днів Міндоходів готує відповідний висновок про повернення коштів та направляє його до Держказначейства, який і здійснює перерахування коштів.

 

 

 

                         Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ  

                                       ГУ Мін доходів у Вінницькій області

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)