КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:50
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295

Зверненням громадян – першочергову увагу

 

Козятинською ОДПІ ГУ Мін доходів у Вінницькій області приділяється особлива увага всебічному розгляду звернень громадян, задоволенню їх законних прав та інтересів, забезпеченню реалізації громадянами конституційного права на звернення. Програми Президента України та Уряду вимагають перебудови свідомості та відповідальності посадових осіб державної податкової служби щодо поліпшення якості розгляду звернень громадян.

У Козятинській ОДПІ ГУ Мін доходів у Вінницькій області працює громадська приймальня. Прийом громадян здійснюється начальником ОДПІ, заступниками начальника ОДПІ та іншими посадовими особами. Крім того, в приміщені Козятинської ОДПІЇ, кожний четвертий четвер місяця з 15 до 18 год., прийом громадян здійснює (при умові попереднього запису) заступник голови ГУ Мін доходів у Вінницькій області.

Протягом січня - травня 2013 року податковою службою району розглянуто 18 усних та 1 письмове звернення громадян по яких надані вичерпні роз'яснення. В основному громадяни звертаються з питань оподаткування доходів громадян , підприємницької діяльності, порядку переходу на єдиний податок, відмови від реєстраційних номерів , від обліку по реєстраційному номеру облікової справи  та  деякі інші.

Крім того, податковою службою району щомісячно проводиться узагальнення та аналіз отриманих від громадян звернень, заяв та пропозицій. Виявляються причини, які приводять до порушення прав та інтересів громадян. Це, відповідно, дає змогу вивчити громадську думку про діяльність податкового органу, розробити додаткові заходи спрямовані на підвищення рівня правової освіти населення, роз'яснення конституційних прав громадян та способів їх захисту, припинити неправомірні дії та рішення працівників податкової інспекції

                                                     В. Неселовська  - головний державний інспектор

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)