КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:42
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092

Реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя.

 

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя в Калинівському районі проводиться низка спортивних заходів, спрямованих на утвердження здорового способу життя, розвиток фізичної культури і спорту. Згідно рішення № 48 четвертої сесії Калинівської районної ради 6 скликання від 11 березня 2011 року, затверджено районну програму «Молодь Калинівщини» на 2010-2016 роки. Окремим розділом Програми є розділ – Пропаганда та формування здорового способу життя молоді. З метою пропаганди здорового способу життя, згідно вказаної програми, у 2013 році було проведено:

04 квітня – районні змагання шкільних санпостів, зокрема проведення конкурсу на кращий санбюлетень «Молодь обирає здоровий спосіб життя», нагородження переможців грамотами та призами;

18 квітня –Олімпійський день бігу на міському стадіоні (РДЮСШ «Авангард»). Взяли участь понад 200 учнів загальноосвітніх шкіл, всі учасники отримали соки, переможці – почесні грамоти;

20 квітня – забезпечено участь представників району у обласних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я», м. Вінниця (сім’я Ломачевських (с. Корделівка) виборола 5 місце серед 14 команд).

22 травня – проведення Всеукраїнського Олімпійського дня на базі Корделівської ЗОШ 1-3 ст. (волейбол, легка атлетика, «Веселі старти»), всі учасники (понад 120 учасників) отримали соки, переможці – грамоти.

З метою пропаганди здорового способу життя проводиться ряд районних спортивних заходів, забезпечується участь у обласних та Всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту. Під час проведення районних змагань та організації проведення обласних змагань на базі району завжди присутні голова райдержадміністрації В.Поліщук або його заступники.

У Калинівському районі діє 2 спортивних школи (РДЮСШ «Авангард» та ДЮСШ відділу освіти), Фізкультурно-спортивне товариство «Колос», громадська організація «Федерація гімнастики», громадська організація «Федерація футболу», Спортивні клуби «Лідер» та «Сокіл». Райдержадміністрація надає підтримку та допомогу спортивним організаціям (у т. ч. - громадським), які забезпечують населення доступними фізкультурно-оздоровчими послугами за місцем проживання.

Стан матеріально-спортивної бази в районі задовільний. У квітні проводився Місячник з благоустрою відкритих площинних споруд «Спорт для всіх - спільна турбота». У даний час здійснюється реконструкція футбольного поля. Вже проведено такі роботи: переоране та закультивоване поле, внесено добриво, здійснено засів трави. Таке покращення спортивної бази дає змогу проводити в районі змагання різних рівнів (в т. ч. - обласні).

26 – 28 квітня 2013 року відбувся Відкритий чемпіонат області з художньої гімнастики. Водночас було проведено Відкритий Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Вікторія». Такі змагання на базі Калинівського району відбуваються уже одинадцятий рік поспіль. У змаганнях брали участь представниці 12 міст України (27 команд, 255 учасниць.), сере них гімнастки з таких міст як Київ, Львів, Одеса, Вінниця. Серед Киянок – 12 гімнасток – вихованки школи Дерюгіної.

З метою залучення дітей та молоді, широких верств населення до здорового способу життя, занять фізичною культурою і спортом, розвитку та пропаганди олімпійського руху та олімпійських ідеалів на Вінниччині 18 квітня 2013 року проведено Олімпійський день бігу на міському стадіоні (РДЮСШ «Авангард»). Взяли участь понад 200 учнів загальноосвітніх шкіл, всі учасники отримали соки, переможці – почесні грамоти.;

а 23 травня 2013 року - на базі Корделівської ЗОШ відбулись фінальні змагання за програмою Всеукраїнського Олімпійського Дня (волейбол, легка атлетика, «Веселі старти»), всі учасники (понад 120 учасників) отримали соки, переможці – грамоти.

З метою залучення до занять спортом дітей та їх батьків організовано та проведено:

15 травня – спільно з Громадською організацією «Калинівський дитячий спортивний клуб «Сокіл» на базі Калинівської ЗОШ 1-3 ст. № 3 проведено Чемпіонат міста з баскетболу серед юнаків 2001 – 2003 р. н.

19 травня –районний турнір з шахів «Тато, мама, я – спортивна сім’я», приурочений міжнародному дню сім'ї. Взяли участь 9 сімей, всі отримали подарунки, переможці – грамоти, кубки та призи.

У І півріччі 2013 року команди району з профілюючих видів спорту вибороли призові місця у 9 спортивних змаганнях обласного рівня. Район вже має 44 переможця обласних змагань з таких видів спорту як легка атлетика, художня гімнастика та шашки. Окремі спортсмени Калинівського району входять до складу збірних області з жіночого волейболу, футболу, легкої атлетики, хокею на траві та рукопашного бою, в складі яких беруть участь та є переможцями Всеукраїнських змагань.

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)