КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 06:59
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:67
візитів всього:653415

 


Створювати нові робочі місця стає вигідно!
 

 

 
 

Відповідно до ч.3 ст.24 Закону "Про зайнятість населення" Кабміном затверджений Порядок компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов'язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від 13.03.2013 № 153.

Незабаром Пенсійний фонд не лише враховуватиме нараховані та сплачені суми єдиного соціального внеску, але і компенсуватиме роботодавцеві 50% суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожну особу, працевлаштовану на нове робоче місце. Дія Порядку поширюється на роботодавців, які починаючи з 2013 року: - створюють нові робочі місця і працевлаштовують на них працівників шляхом укладення трудового договору; - протягом 12 календарних місяців з дня укладення трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, щомісяця здійснюють виплату їй заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати. Тільки при дотриманні вищевказаних вимог і збереженні рівня зарплати в розмірі не менше трьох мінімальних зарплат в місяці сплати єдиного внеску за людину, роботодавець отримує право на таку компенсацію.

Проте, цю пільгу отримають не всі роботодавці – платники єдиного внеску. Дія цього Порядку не поширюється на роботодавців, утворених в результаті ліквідації іншої юридичної особи протягом 12 місяців, що передували створенню нового робочого місця, та бюджетні установи. Новий механізм буде, в першу чергу, вигідний тим підприємствам, де найвищий рівень зарплат, а тим, де невисокий рівень – роботодавцям доведеться або підвищувати їх, щоб мати можливість знизити ставку єдиного соціального внеску, або ж далі сплачувати внески в повному обсязі. Крім того, повернення половини сплаченого підприємством єдиного соціального внеску при створенні нових робочих місць з рівнем оплати праці не менше трьох мінімальних зарплат зменшить витрати на розвиток не лише діючих підприємств, але і знову створених.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)