КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:171
візитів всього:657229

 

На реєстрацію – два – три дні

            Із 1 липня функції державної реєстрації юридичних і фізичних осіб – підпиємців переходять від районних та міськвиконкомів до Державної реєстраційної служби України.

            Раніше система реєстрації мала подвійне підпорядкування: місцевій владі (райдержадміністраціям і міськвиконкомам) та Укрдержреєстру. Виходило так , що реєстраційна служба відповідала за роботу держреєстраторів, але не мала змоги системно впливати на їхню роботу.

Із 1 липня таку подвійність усунуто: державні реєстратори, які реєструватимуть суб¢єктів підприємницької діяльності (СПД), перейдуть у цілковите підпорядкування Укрдержреєстру. Але водночас наші працівники перебуватимуть у тих же кабінетах, де були й державні реєстратори – там, де люди звикли їх бачити. Тобто зовні для громадян, які підуть реєструвати свій бізнес, нічого не змінилося.

            Термін держжреєстрації після подачі документів та сплати реєстраційного збор(сума, еквівалентна 17 євро для юридичних осіб і 4 євро – для фізичних) не перевищуватиме три робочих дні – для юросіб і два дні – для підприємців. До кінця року хочемо впровадити можливість запису до державних реєстраторів СПД за допомогою Інтернету. Опрацьовується питання електронних черг, щоб позбутися реальних черг.

            Якщо нас підтримає парламент і проголосує за відповідний законопроект, то вже з 1 січня наступного року люди матимуть вибір – реєструвати бізнес у державній реєстраційній службі чи звернетися до найближчого нотаріуса. На допомогу 1540 державним реєстраторам суб¢єктів підприємницької діяльності зможуть прийти 7 тис. нотаріусів. Це відчутно розвантажить реєстраційну роботу, розпочати бізнес буде набагато легше.

До речі, приміщення, які займатимуться реєстрацією СПД, поступово оснащуватимуть веб-камерами, аби люди мали змогу відстежувати роботу державних реєстраторів у режимі он-лайн. Тут же надаватимуть консультації відвідувачам.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)