КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:55
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295

Актуальне питання

 

 

            Із березня 2011 року я отримую пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів». Після призначення пенсії продовжував працювати на посаді журналіста по 18 січня 2012 року. У квітні 2013 року знову працевлаштувався на журналістську посаду. Чи матиму право після цього на пенсію в розмірі, визначеному в Законі України «Про державну службу»?

 

 

            Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», який набув чинності з 1 жовтня 2011 року, унесено зміни, зокрема в Закон України «Про державну службу». Згідно із цими змінами пенсія державним службовцям (журналістам державних і комунальних засобів масової інформації), призначена відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу» в період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії в порядку та на умовах, передбачених у цьому законі, зокрема на журналістських посадах, а також, у законах «Про статус народного депутата України», «Про прокуратуру», «Про наукову і науково-технічну діяльність», виплачують у розмірі, обчисленому відповідно до Закону України «Про загальнообов¢язкове державне пенсійне страхування», а після звільнення з таких посад – у розмірі, обчисленому відповідно до Закону України «Про державну службу».

            Однак такий порядок виплати пенсії пенсіонерам, які працюють, визначений у Законі України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», не поширюється на пенсіонерів, яким призначено пенсію та які влаштувалися на роботу до набуття чинності цього закону, тобто до 01.10.2011 року.

            Зважаючи на те, що журналістську пенсію Вам призначено до 1 жовтня 2011 року та що на цю дату Ви працювали на журналістській посаді, виплата Вашої пенсії відбуватиметься в розмірі, визначеному в Законі України «Про державну службу».

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)