КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232

 

Актуальне питання до управління

Пенсійного фонду України у Калинівському районі

-          Чи маю я право на пенсію в разі втрати годувальника, якщо мій чоловік (померлий годувальник) не мав страхового стажу?

Згідно з частиною першою статті 36 Закону України «Про загальнообов¢язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон), пенсію у зв¢язку з втратою годувальника призначають непрацездатним членам сім¢ї померлого годувальника, що були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті страхвого стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії за ІІІ групою інвалідності, а в разі смерті пенсіонера або осіб, зазначених у частині другій статті 32 цього закону, - незалежно від тривалості страхового стажу.

У статті 32 Закону визначено, що страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за ІІІ групою інвалідності, становить від 1 до 14 років і залежить від віку годувальника на день смерті.

Таким чином, у разі відсутності в годувальника (який не був пенсіонером) на день смерті страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за ІІІгрупою інвалідності, підстав для призначення пенсії у зв¢язку з втратоюгодувальника немає.

У такому разі радимо звернутися в управління праці та соціального захисту населення за місцнм проживання (реєстрації) щодо встановлення допомоги.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)