КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:54
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295

Актуальне питання

            Я (23 липня 1957 року народження) пропрацювала на виборних посадах в органах місцевого самоврядування понад вісім років, нині працюю радником міського голови. Чи маю я право на пенсію за Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та в якому розмірі?

            Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» посадовим особам місцевого самоврядування, які працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування 8 років і більше, або протягом повних двох і більше скликань починаючи зі скликання 1990 року за наявності страхового стажу, необхідно для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом 1 частини 1 статті 28 Закону України «Про загальнобов¢язкове державне пенсійне страхування», призначається пенсія відповідно до закону незалежно від того, де вони працювали перед призначенням пенсії. У цих випадках пенсіяобчислюється у порядку, передбаченому длядержавних службовців, із сум заробітної плати, на які нараховується збір на обов¢язкове державне пенсійне страхування, за останньою займаною виборною посадою на день призначення пенсії.

            Відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу» пенсія, призначена відповідно до цієї статті, в період на посадах, які дають право на призначення пенсії в порядку та на умовах, передбачених цим законом, Законами України «Про статус народного депутата України», «Про прокуратуру», «Про наукову і науково – технічну діяльність», виплачується в розмірі, обчисленому відповідно до Закону України «Про загальнобов¢язкове державне пенсійне страхування», а після звільнення з таких посад – у розмірі, обчисленому відповідно до цього закону.

            З огляду на те, що ви 23 липня 2012 року досягли пенсійного віку – 55 років 6 місяців і маєте 37 років 10 місяців 11 днів страхового стажу, зокрема понад вісім років роботи на виборних посадах в органах місцевого самоврядування, Ви маєте право на пенсію відповідно до закону, що обчислюється із заробітної плати за останньою займаною виборною посадою на день призначення пенсії.

            У період роботи на посаді радника міського голови – посадової особи місцевого самоврядування, робота на якій дає право на пенсію відповідно до статті 21 закону, пенсія, що призначається відповідно до закону, має виплачуватись у розмірі, обчисленому згідно із Законом України «Про загальнобов¢язкове державне пенсійне страхування».

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)