КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:51
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:171
візитів всього:657229

Довідка з податкової не потрібна

            Під час оформлення пенсій та соціальних виплат від громадян більше не вимагатимуть довідки з територіальних органів Міністерства доходів і зборів України – правонаступника Державної податкової служби України. Ця норма випливає з урядової постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань соціального захисту населення» №169 від 20.03.2013р.

            Зокрема, скасовується необхідність отримання громадянами в податкових органах довідок про те, що вони не перебувають на обліку як фізичні особи – підприємці, та про відсутність даних про доходи. Такі зміни дозволяють зменшити кількість звернень громадян у територіальні органи Міністерства доходів і зборів України щодо отримання довідок, а також документів, які вимагають органи державної влади для оформлення пенсій та соціальних виплат.

            Натомість розширюється інформаційний обмін між державними органами, що займаються оформлення пенсій та соціальних виплат. Вони використовуватимуть відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (для підтвердження наявності або відсутності державної реєстрації фізичної особи - підприємця) та Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (для підтвердження відсутності даних про доходи).

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)