КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:35
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092
Платники Калинівщини з початку року отримали майже 4,6 тисячі аміністративних послуг

Загалом, як зазначає заступник начальника Козятинської ОДПІ Ігор Бондар протягом січня-листопада поточного року Центром обслуговування платників податків Калинівського відділення у районі було надано понад 4,6 тисячі адміністративних послуг.

    З самого початку стратегічною метою створення Центрів обслуговування платників було і залишається забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг, здійснення інноваційних кроків у напрямі підвищення якості обслуговування громадян та бізнесу, удосконалення існуючих послуг та впровадження нових, переважно електронних сервісів. Реалізацію цих завдань в районі втілює нині  Центр обслуговування платників. Різноманітними послугами тут можуть скористатися близько 3335  платників, що обліковуються в Калинівському районі. З них  748 – юридичні особи та 2587  – фізичні особи-підприємці.

     Нагадаємо, Центром обслуговування платників району надається комплекс послуг, зокрема 27 адміністративних послуг, а також консультативні та інформаційні. Платники без черги у зручний для них час подають податкову звітність, отримують ключі електронного цифрового підпису, одержують кваліфіковані консультації, адміністративні послуги тощо.

   Працівники Калинівського відділення Козятинської ОДПІ прагнуть, щоб обслуговування в ЦОПі стало для платників комфортним та передбачуваним процесом, зауважує Ігор Бондар. Крім того, керівництвом ГУ ДФС у області та районною ДПІ приділяється чимала увага постійному підвищенню рівня податкових сервісів. Це – вимога сьогодення. Сучасна державна служба має бути відкрита для своїх платників та громадян, забезпечуючи якісний податковий сервіс.

    Отож, центр обслуговування платників завжди готовий прийняти та розглянути будь­-які пропозиції кожного клієнта. Окрім того, регулярно моніториться громадська думка щодо якості обслуговування платників (шляхом опитування та анкетування). Наразі його результати вселяють оптимізм та підтверджують правильність обраного шляху – протягом 11 місяців поточного року отримано 28 позитивних відгуків від громадян щодо роботи ЦОП у Калинівського району.

 

  Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)