КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Ще раз про електронне адміністрування ПДВ

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ нагадує платникам ПДВ , що відповідно до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України" від 31.07.2014 року № 1621-VII з 1 січня 2015 року в Україні запроваджується система електронного адміністрування ПДВ, яка стане системним рішенням для контролю нарахування, сплати і відшкодування ПДВ, ліквідації "податкових ям" та схем махінацій.

     Система електронного адміністрування податку на додану вартість буде забезпечувати автоматичний облік у розрізі платників податків сум ПДВ. Платникам ПДВ буде автоматично відкрито рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ на підставі інформаційних реєстрів органів Державної фіскальної служби, в яких буде зазначена назва платника, код ЄДРПОУ та індивідуальний податковий номер.

Всі податкові накладні будуть складатись виключно в електронному вигляді та реєструватись в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) незалежно від розміру податку в одній податковій накладній.

      З 1 січня 2015 року в ЄРПН можна буде зареєструвати лише таку податкову накладну, сума ПДВ в якій, менша або дорівнює залишку суми ПДВ на електронному рахунку. Не зареєстрована в Єдиному реєстрі податкова накладна не дасть права на податковий кредит. Електронний рахунок кожного платника ПДВ поповнюватиметься за рахунок сум ПДВ, зазначених в отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Реєстрі, сум ПДВ сплачених при імпорті товарів, та сум перерахованих з свого поточного рахунка.

    Запровадження нової системи унеможливить формування фіктивного кредиту та отримання неправомірного відшкодування ПДВ з бюджету, а це, у свою чергу, сприятиме підвищенню рівня надходжень податку до державного бюджету.

     Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість викладено в постанові Кабміну України від 16.10.2014 року №569 ( журнал «Вісник Міністерства доходів і зборів України» №42 за 2014 рік, газети «Все про бухгалтерський облік» №101 за 2014 рік).

 

  Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)