КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:51
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Бізнесмени району з працівниками районної фіскальної служби обговорювали концепцію реформування податкової системи та електронне адміністрування ПДВ

 

Нещодавно в залі засідань Калинівського відділення Козятинської ОДПІ було проведено «круглий стіл» працівників ДФС Калинівщини   з представниками бізнесу району. На засіданні круглого столу обговорювалися питання  реформування податкової системи України  та основні елементи електронного адміністрування ПДВ .

    На засіданні «круглого столу» крім роз’яснень змін в податковому законодавстві передбачених Законами України від 20.05.2014 р. №1275 від 04.07.2014 р. №1588, від 31.07.2014 р №1621 та наказами Мінфіну і Державної фіскальної служби (ДФС),  заступник начальника ОДПІ Ігор Бондар розповів про урядову Концепцію реформування податкової системи яка передбачає великі преференції для середнього та малого бізнесу. Зокрема змінами  передбачається зменшення кількості податків з 22 до 9 , податкових різниць, ставок єдиного соціального внеску, ПДФО, введення єдиного звітного періоду, зменшення  пільг, дозволів, необхідно прибрати дублюючі податки, ввести на законодавчому рівні механізм податкового компромісу. Окремо зупинився на основних елементах електронного адміністрування ПДВ, яке запроваджується з 01 січня 2015 року, підвів підсумки   діяльності районного підрозділу ДФС за січень – листопад 2014 року, на законодавчих ініціативах ДФС України в спрощенні податкового законодавства, розвитку малого та середнього бізнесу,  зупинився на основних напрямках діяльності Державної фіскальної служби , наголосив, що платники податків можуть користуватися великим набором сервісів які розміщенні на сайті ДФС України, зокрема єдиною базою податкових знань, електронним кабінетом платника податків, звернутись зі скаргою чи пропозицією на антикорупційний сервіс «Пульс ДФС», отримати безкоштовно ключі електронного цифрового підпису, дізнатися більше про свого бізнес – партнера за допомогою он-лайн сервісу, отримати автоматичне відшкодування ПДВ через сервісний механізм , відкритий як для великого, так і для малого бізнесу. ДФС прагне до того, щоб забезпечити кожному платнику податків і суб’єкту ЗЕД можливість здати будь-який звіт, пройти будь-яку процедуру без черг і стопок паперів, щоб бізнес заробляв, сплачував податки, створював нові робочі місця і виконував соціальні програми.

     В свою чергу представники бізнесу району надали ряд пропозиції щодо податкової  реформи, зокрема по єдиному соцвнеску, податку на доходи фізичних осіб, ПДВ, ліцензуванні, проведенні перевірок та інших проблемних питаннях які необхідно вирішити на законодавчому рівні.

       На завершення Ігор Бондар зазначив, що  ДФС готова своєчасно та оперативно реагувати на потреби платників податків, працювати  на захист бізнесу , аби сприяти покращенню бізнес-клімату в районі, а отже, й розвитку економіки району та держави.

     Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)