КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:48
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Святий Миколай, дітям радість посилай

 Доброчинну передноворічну акцію розпочала фіскальна служба Калинівського району, обєднавши при цьому свої зусилля з представниками райдержадміністрації та районної ради.

 Привітати з днем “Святого Миколая”, наближенням Нового року та Різдва Христового й побажати щастя і здоровя завітали 19 грудня в Іванівську допоміжну школу-інтернат для дітей сиріт голова Калинівської РДА Костянтин Васюк , голова районної ради Юрій Браніцький та заступник начальника Козятинської ОДПІ Ігор Бондар.

 Вручаючи подарунки з дуже потрібними для вихованців речами – сканер до комп’ютера , дитячі ігри, продуктові набори - “миколайчики»  Ігор Алімович висловив впевненість, що наша держава з кожним наступним роком буде більш уважна і по материнські чуйна до дітей сиріт, дітей інвалідів, всіх хто потребує соціального захисту. А суми зібраних податків збільшаться завдяки росту виробництва на стільки, аби на кожному дитячому обличчі світилась щаслива посмішка.

 Податки і милосердя, податки і бажання захистити найменш захищених – речі тісно повязані. Так було раніше, так є, так буде і в майбутньому. І на такому фоні поєднання фіскальною службою Калинівського району буденної і наполегливої професійної праці з милосердними справами підносить колектив на відповідну моральну висоту, Бо ж не сьогодні сказано, що добрі серця і чинять по доброму.

 Прощаючись директор школи Віра Аркадіївна Василюк подякувала представникам районної влади та працівникам фіскальної служби району за подаровану дітям радість та суттєву допомогу і висловила надію, що це не остання зустріч  в такому форматі.

 

 

 Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)