КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
З початку року спрощенці району сплатили майже 5 млн. 670 тис. грн. єдиного податку

     «Це майже на 838 тис. гривень кращий показник ніж минулого року та на 863 тис. гривень більше поточного року», - зазначає заступник начальника – начальник Калинівського відділення Козятинської ОДПІ Ігор Бондар. Більшу частину єдиного податку, майже 4811 тис. грн., заплатили фізичні особи. Їх на обліку перебуває  1190 платників. Решта коштів надійшла від юридичних осіб. Посадовець зазначає, що збільшення надходжень свідчить про позитив спрощеної системи оподаткування. Її обирають все більше представників малого та середнього бізнесу. Зокрема, при реєстрації власної справи платникам більше не потрібно звертатися до органів ДФС, щоб стати на облік. Достатньо подати відповідні документи державному реєстратору в райдержадміністрації. Крім того, відтепер простішою стала сама процедура реєстрації і проходить вона за принципом «єдиного вікна» та проводиться безкоштовно. Це дозволяє суттєво зекономити  час бізнесменів, кошти і документообіг.

    Посадовець додає, що від сплати єдиного податку виграють місцеві бюджети, а отже його надходження розширюють можливості фінансування територіальних громад Калинівщини. З’являються додаткові ресурси, які, до прикладу, можна використовувати на благоустрій населених пунктів чи підтримку соціальних закладів, що надзвичайно важливо враховуючи економічну ситуацію нашої держави.   

    Нагадуємо, єдиний податок сплачують фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця, а платники третьої, четвертої та п’ятої груп - протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний ) квартал.

 

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)