КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:55
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232
Актуальні питання при заповненні звіту з ЄСВ

 1. Як зміна прізвища впливає на заповнення звіту з ЄСВ ? У разі зміни прізвища особа змінює паспорт, а реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) залишається таким самим. Тобто, виправлення у звітності за минулі періоди можна не вносити, оскільки інформація про суми нарахованого доходу та єдиного внеску прив`язана до номера облікової картки застрахованої особи (ідентифікаційного коду) і береться до уваги за даними останнього звіту (де і буде вказуватись нове прізвище працівника). І лише якщо працівник звільнився і звернувся за призначенням пенсії, тоді слід зробити виправлення за останній звітний місяць, тобто подати Таблицю 6 додатка 4 на цю особу: – тип «скасовуюча» – із зазначенням попереднього прізвища; – тип «початкова» – із зазначенням нового зміненого прізвища.

2. Як у звіті з ЄСВ відобразити компенсацію за невикористану відпустку? Коли працівник перебував у відпустці й отримував за такий період відпускні, то суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться в Таблиці 6 Додатку 4 під особливим кодом.

А саме : – до реквізиту 10 «Код типу нарахувань» – заноситься код типу нарахувань «10» (нарахована сума заробітку (доходу) за дні відпустки);

– до реквізиту 11 «Місяць та рік, за який проведено нарахування» – обов`язково зазначаються окремими рядками ті місяці, на які припадають дні відпустки.

Якщо працівнику під час звільнення нараховано компенсацію за невикористану відпустку, то її суму слід відобразити одним рядком із зарплатою, нарахованою за місяць звільнення, тобто без виділення цієї суми окремим рядком.

За додатковою інформацією звертайтесь в управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі за адресою: м. Калинівка вул. Дзержинського,24 або за телефоном 2-24-78.

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів тапідтримки інформаційно – аналітичних систем І.Лихогляд

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)