КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:51
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Податкову реформу , особливості складання квартальної та річної податкової звітності обговорено на семінарі – практикумі

Шляхом конструктивного діалогу вирішують усі проблемні питання в оподаткуванні працівники державної фіскальної служби Калинівщини та представники бізнесу Калинівського району. Нещодавно на черговому cемінарі - практикумі предметом розмови були реформування податкової системи України, річна та квартальна податкова звітність, законодавство щодо єдиного соціального внеску, єдиного податку , система електронного адміністрування ПДВ , зміни в податковому законодавстві та податковій звітності звітності , порядок нарахування та сплати ЄСВ, податку на доходи, ресурсних платежів, військового збору, та по інших податках і зборах.

Звертаючись до присутніх, заступник начальника – начальник Калинівського відділення Козятинської ОДПІ Ігор Бондар проінформував про основні тези податкової реформи: зменшення кількості податків і зборів, встановлення менших ставок податків і зборів, особливо по ЄСВ, гармонізація бухгалтерського та податкового обліку, електронне адміністрування ПДВ, зменшення кількості груп єдиного податку та інші заходи які мають на меті спрощення ведення бізнесу. Також очільник районного підрозділу фіскальної служби зазначив, що в Калинівському районі зареєстровано 3354 платників податків . Завдячуючи платникам стабільно наповнюються як державний так і місцеві бюджети району. Зрозуміло, що в податковій і митній сфері залишається ще чимало питань, які хвилюють бізнес і потребують їх вирішення. Ми не тільки знаємо про них, а й працюємо над їх вирішенням у тісній співпраці з платниками та громадськістю. Прикладом може бути те, що ми активно з громадськістю обговорювали реформування податкової системи України. Той якісний діалог, який сформувався у нас протягом минулого року, ми маємо намір всіляко розвивати і підтримувати. Державна фіскальна служба була, залишається і завжди буде для бізнесу та громадян відкритим, зрозумілим і прогнозованим партнером.

Крім того, фахівці районного підрозділу Державної фіскальної служби розповіли про про порядок заповнення нової форми декларації по податку на прибуток, податку на доходи, про порядок заповнення повідомлення про прийняття на роботу працівника, порядок роботи електронного адміністрування ПДВ та перерахування коштів на електронний рахунок, про рахунки на які зараховуються платежі до державного та місцевих бюджетів, порядок переходу на подання податкової звітності в електронному вигляді та розповіли про ряд нових сервісів ДФС України, зокрема про сервіс «Електронний кабінет платника податків» з допомогою якого платник може перевірити стан розрахунків з бюджетом, подати звітність, про роботу оновленого сервісу «Пульс», до якого тепер можна звертатися не тільки з податкових, а й з митних питань.

Завершальна частина семінару відбулась у форматі індивідуальних консультацій та активної дискусії учасників семінару.

 

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)