КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:39
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092
Розгляду звернень громадян – першочергову увагу

Калинівським відділенням Козятинською ОДПІ ДФС у Вінницькій області приділяється особлива увага всебічному розгляду звернень громадян, задоволенню їх законних прав та інтересів, забезпеченню реалізації громадянами конституційного права на звернення. Програма Президента України та Уряду вимагають перебудови свідомості та відповідальності посадових осіб Державної фіскальної служби  щодо поліпшення якості розгляду звернень громадян.

    У Калинівському відділенні Козятинській ОДПІ працює громадська приймальня. Прийом громадян здійснюється  заступником  начальника ОДПІ та іншими посадовими особами щоденно з 9 год.00 хв. до 18 год. 00 хв. Крім того, в приміщені Козятинської ОДПІ, кожний четвертий четвер місяця з 15 до 18 год., прийом громадян здійснює (при умові попереднього запису) заступник начальника  ГУ  ДФС у Вінницькій області.

Протягом   2015 року державною фіскальною службою району розглянуто тридцять чотири усних  та чотири письмових звернень громадян по яких надані вичерпні відповіді та роз'яснення. В основному громадяни звертаються з питань оподаткування доходів громадян , оподаткування спадщини, ПДВ, виплати зарплати та утримання ПДФО, плати за землю, єдиного податку, ПДФО, отримання ліцензії на здійснення роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, здійснення підприємницької діяльності на загальній системі оподаткування та на єдиному податку, порядку переходу на єдиний податок, як оподатковується продаж сільгосппродукції яка вирощена в підсобному господарстві, порядку нарахування та сплати Єдиного соціального внеску, ліквідація та закриття підприємництва, надання та оподаткування  матеріальної допомоги на лікування, ухилення від оподаткування  та  деякі інші.

Крім того, державною фіскальною службою району щомісячно проводиться узагальнення та аналіз отриманих від громадян звернень, заяв та пропозицій. Виявляються причини, які приводять до порушення прав та інтересів громадян. Це, відповідно, дає змогу вивчити громадську думку про діяльність фіскального органу, розробити додаткові заходи спрямовані на підвищення рівня правової освіти населення, роз'яснення конституційних прав громадян та способів їх захисту, припинити неправомірні дії та рішення працівників державної податкової інспекції.

             І. Бондар

заступник начальника – начальник Калинівського відділення Козятинської ОДПІ                                                                                                                  

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)